Aktualności

Mateusz Bieniek: Do ERGO ARENY zawsze wracam z uśmiechem

Mateusz Bieniek był jednym z lepiej spisujących się zawodników na boisku w meczu drugiej kolejki grupy A LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017, która rozgrywa swoje mecze w Gdańsku. W sobotni wieczór Polacy pokonali w ERGO ARENIE Finów 3:0, a sam środkowy cieszył się ze zdobycia 8 punktów  w tym spotkaniu.

pzps.pl: ERGO ARENA jest dla ciebie halą bardzo szczególną, prawda?

Mateusz Bieniek (reprezentant Polski): Tak, zdecydowanie. Pamiętam ją bardzo dobrze i lubię tutaj grać. W końcu właśnie tu zadebiutowałem w seniorskiej reprezentacji Polski. 

To też było wygrane spotkanie.

Dokładnie, wtedy też zwyciężyliśmy, tyle że z Rosjanami. Także było 3:0. Teraz jestem w reprezentacji już trzeci rok, ale nie ukrywam, że do ERGO ARENY zawsze wracam z uśmiechem.

Wydaje się, że tego uśmiechu potrzebowaliście najbardziej po tym pierwszym, nieco nieudanym meczu. Dziś po każdym kolejnym secie ten uśmiech był u was coraz większy, mobilizacja chyba też. 

To prawda. Mam nadzieję, że zawsze tak będzie, że będziemy uśmiechnięci na boisku – nawet jak nie będzie szło. Żebyśmy trzymali się po prostu razem. Wtedy na pewno będziemy grali na zadowalającym poziomie.

Our website is protected by DMC Firewall!